Організація швейного виробництва
1

Вступ

 

На сучасному етапі відносин в Україні перед працівниками легкої промисловості стоїть відповідальне завдання – задовольнити потреби населення асортиментом високоякісних, красивих тканин та швейних виробів, що користуються попитом. Вирішення цього завдання не може бути повною мірою забезпечене без інженерних кадрів, які повинні досконально знати технологічні процеси виготовлення тканин, асортимент і технологію виготовлення одягу, обладнання і устаткування галузі. Вміти прогнозувати високоефективні методи виготовлення швейних виробів на основі досягнень техніки і науки, робити техніко – економічні розрахунки, проводити аналіз, обґрунтування та вибір оптимальних технологічних процесів.

Швейна промисловість, яка займається масовим виготовленням одягу, є однією з найважливіших галузей народного господарства.

Нині Україна активно готується до інтеграції в європейську спільноту й вступу світової організації торгівлі (СОТ). Легка промисловість належить до галузей, що мають зазнати позитивного впливу від входження др. СОТ, членство в якому забезпечуватиме зменшення тарифних і нетарифних обмежень доступу українських товарів на ринки розвинених країн світу, а також дасть можливість ефективніше застосовувати механізми спеціальних розслідувань й сприятиме істотному збільшенню іноземних інвестицій в економіку нашої країни.

Перед легкою промисловістю стоять задачі більш повного задоволення попиту населення на промислові товари, насиченням ринку потрібною продукцією, покращенням якості та поширенням асортименту виробів, підвищенням культури їх вживання.