Сайт- Автосалон Ауди
24

3.5 Веб-сервер

В останнє десятиліття у всьому світі спостерігається справжній бум серед Web- розробників ( по перевазі це програмісти ) . Вони встановлюють у себе на Windows- машині сервер Apache з різними доповненнями до нього : PHP , Perl , MySQL і т.д. - Переважно з метою більш зручної відладки сайтів.

Багато хто ( переважно дизайнери ) можуть запитати : навіщо взагалі потрібен локальний Web -сервер , коли сторінки можна відкривати і так - прямо з диска? Якщо це звичайні (статичні ) HTML -сторінки , то так, сервер не потрібен. Однак навіть для такої дрібниці , як SSI ( Server - side Includes - директиви в сторінках , що дозволяють вставляти на потрібне місце вміст інших файлів) , вже необхідний сервер. Не кажучи вже про скрипти - вони без сервера просто не запустяться .

Звичайно всі ці проблеми вирішують за допомогою FTP -клієнтів : закачують виправлені сторінки і скрипти на «справжній» сервер в Інтернеті , дивляться , що вийшло , потім лізуть в редактор , виправляють , знову закачують і т.д. до нескінченності. Головний недолік такого підходу очевидна: необхідно весь час бути підключеним до Інтернету. Також дуже бажано мати добрий зв'язок , тому що в іншому випадку робота буде просуватися вкрай повільно.

Комп'ютерні програми, що проводять аналіз електорнних сторінок, після чого проводять їх пересилання до програми інтернет-користувача, носять назву веб-сервера. У якості веб-серверу було обрано Apache HTTP-сервер який входить до базового пакету Denwer 3.

Apache HTTP-сервер вільний веб-сервер. Основними перевагами Apache вважаються надійність і гнучкість конфігурації. Він дозволяє підключати зовнішні модулі для надання даних, використовувати СУБД для аутентифікації користувачів, модифікувати повідомлення про помилки і т. д.

Денвер (від скор. Д.н.w або ДНВР — джентльменський набір Web-розробника) — набір дистрибутивів і програмна оболонка, призначені для створення та налагодження сайтів (веб-додатків, іншого динамічного вмісту інтернет-сторі