Соціальна природа людини
2

Вступ

Дивлячись на сучасність, її розвиток, стрімкий рух суспільства можна відзначити із спостережень, що людство почало акцентувати увагу на зовнішній стороні свого образу більше як на внутрішньому. Сучасному суспільству стала більше важлива зовнішня оболонка та її яскравий, привабливий стан. Весь внутрішній стан, став забутим і другорядним у світогляді людства і  кожного індивіда зокрема.

   Марк Тулій Цицерон сказав: «Кожна людина – відбиття свого внутрішнього світу. Як людина мислить, такою вона і є (у житті)»[1]. Саме ця фраза Цицерона показує проблему сучасності і його мислення. Відступу людей від внутрішнього пізнання самого себе і оточуючого світу відчутно по впливали на свідомість та світогляд суспільного мислення.

Тому, на мій погляд, в теперішньому, сучасному суспільстві необхідно вертати погляд людей до їх самопізнання, розуміння природи людини, а отже і самих себе. Питання природи людини має все частіше і частіше підніматися у людей.

Тому саме цю тему я обрав для подальшого дослідження та міркування у сфері соціальної філософії для підняття людської свідомості і самопізнання кожного зокрема індивіда.

 

 

 

 

 

 

 


[1] http://aphorism.org.ua/subrazd.php?page=7&pages_block=1&rid=4&sid=47, 03.02.1012 р. 12:37 г.