ЗВІТ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ ТОВ «Ярило Буд-Україна»
7

з подальшою його лiквiднiстю.

Товариство фiнансує свою дiяльнiсть за рахунок власних обiгових коштiв, надходження з бюджетiв рiзних рiвнiв не поступає.

Iнформацiя про рейтингове агентство відсутня в зв'язку з тим, що в статутному фондi пiдприємства не має державної частки, воно не має стратегичного значення для економiки та безпеки держави, також не займає монопольне (домiнуюче) становище.

Товариство не є емiтентом iпотечних облiгацiй, iпотечних сертифiкатiв, сертифiкатiв ФОН та цiльових олiгацiй.

Головними iстотними проблемами, якi впливають на дiяльнiсть товариства, є несвоєчаснi розрахунки споживачiв за отриману продукцiю, нестабiльнiсть законодавчих актiв, особливо податкового законодавства, низька купiвельна платоспроможнiсть споживачів, висока конкуренцiя, проблеми з залученнями інвестицій, нестабільність країни в цілому тощо.

 

  1. Ознайомлення з бізнес-планом підприємства

 

Бізнес-план – це документ, програма здійснення бізнес-операцій, описує всі основні аспекти майбутньої діяльності, аналізує проблеми, з якими можна зіткнутися, а також визначає засоби їх вирішення, містить відомості о компанії. Правильно складений бізнес-план у кінцевому результаті відповідає на запитання: чи варто взагалі вкладати гроші в цю справу, чи дасть вона прибутки і чи виправдаються усі витрати сил і засобів? Дуже важливо зробити це відповідно до визначених вимог і провести спеціальні розрахунки, які допоможуть передбачити майбутні проблеми та зрозуміти, чи можна їх здолати і яким чином.

Основні економічні коефіцієнти і показники бізнес-плану розраховуються у фінансовому плані.