Застосування неметалічних елементів, та матеріалів, що забезпечують значну економічну ефективність
3

ВСТУП

Актуальність теми. Сучасне суспільство все більше потребує нових , технічних, промислових, електричних винаходів та товарів якими ми з вами щодня використовуємо, для того щоб задовольнити свої потреби.

Але не кожний може собі дозволити тей чи інший товар чи послугу, а саме через те, що невистачає фінансів на даний товар. І тому багато підприємст і заводів замислилися над цією актуальною проблемою, і знайшли рішення цієї проблеми. У виробництві товарів почали застосовувати такіж продуктивні замінники, а саме з пластмас, деревини, гуми …..

Це призвело до того, що деякі товари які раніше не були доступні більшості покупців, стали доступними кожному. Замінники широко використовуються у виробництві і металічні елементи яких ціна більша відійшли в сторону, і почали використовуватися замінники які таксамо  продуктивні, але  ціна на них  менша.

  Поняття неметалеві матеріали включає великий асортимент матеріалів таких, як пластичні маси, композиційні матеріали, гумові матеріали, клеї, лакофарбові покриття, деревина, а також силікатні скла, кераміка та ін

Неметалічні матеріали є не тільки замінниками металів, а й застосовуються як самостійні, іноді навіть незамінні матеріали. Окремі матеріали характеризуються високою механічною міцністю, легкістю, термічною та хімічною стійкістю, високими електроізоляційними характеристиками, оптичною прозорістю і т. п. Особливо слід відзначити технологічність неметалічних матеріалів.

Застосування неметалічних матеріалів забезпечує значну економічну ефективність. Це сприяло тому що товари і послуги які раніше небули доступні окремій верстві населення стали доступні кожному.

Об’єктом дослідження: є застосування неметалічних елементів які забезпечують значну економічну ефективність у процесі виробництва. 

          Предмет дослідження.  Неметалічні елементи які забезпечують значну економічну ефективність.