Метод узгодженості та уточнення результатів експертизи
3

 

Вступ

На сьогодні,  метод узгодженості та уточнення результатів експертизи є одним із найзручніших можливостей для вирішення задач за допомогою  оцінок експертних груп. Процеси прийняття рішень, що розуміються як вибір однієї з кількох можливих альтернатив, пронизують все людське життя

За допомогою цього методу вирішуються багато задач із сфер життєдіяльності людини: вибори щодо того, як вчинити, вибори найкращого кандидату на ту, чи іншу посаду, узгодження кращого варіанту щодо того, який продукт закупити, розподіл ресурсів на виробництво товарів. Головною перевагою методу визначають те, що він заснований не тільки на математичних обчисленнях, але і враховує психологічний фактор, який часто відіграє вирішальну роль у прийнятті рішень і враховує компетентність експерта.

На сьогоднішній день існує багато програмних продуктів, які успішно реалізують метод узгодженості та уточнення результатів експертизи як для специфічних задач, так і для узагальнення прийняття рішень у різних сферах діяльності. Головною задачею даної роботи було побудова унікальної системи вирішення проблеми покращення зв’язку для розробки власного програмного забезпечення фірмою, котра буде використовувати отримані результати із запропонованого програмного продукту.

Було поставлено завдання оптимізувати продукт, та зробити його зручним для користування, як для аналітиків, так і для експертних груп, оцінки яких і будуть розглядатися, як основне джерело знань для прийняття рішень.