Рекламна діяльність підприємства ( на прикладі ТОВ " Глобинський м'ясокомбінат")
31

рекламної кампанії головним є постановка цілей і визначення цільової аудиторії. Виходячи з цього визначаються особливості рекламної кампанії. Усі рекламні комунікації мають свої особливості, знаючи які можна ефективно впливати на цільову аудиторію.

 

Висновки до розділу 1

 

У першому розділі «Теоретичні основи рекламної діяльності підприємства» проведено аналіз сутності рекламної діяльності та рекламної кампанії підприємства; досліджено основні етапи розробки рекламної кампанії, надана ефективність рекламної діяльності та рекламної кампанії підприємства, на основі проведеного дослідження можна зробити наступні висновки:

1.                 Досліджено, що рекламна діяльність являє собою систему взаємозалежних рекламних заходів, що охоплюють певний період часу й передбачають комплекс застосування рекламних коштів для досягнення рекламодавцем конкретної маркетингової мети. Закордонний і вітчизняний досвід в області реклами показує, що комплексне й послідовне проведення рекламних заходів, розроблених з урахуванням маркетингової стратегії, дає значно більший ефект, чим окремі, не зв'язані між собою загальною метою й роз'єднані в часі.

2.                 Встановлено, що велике значення для досягнення поставлених цілей рекламної діяльності є розповсюдження інформації про товар та фірму; зворотній зв'язок з потенційними покупцями для повного інформування їх про товари; активний вплив на прийняття рішення щодо купівлі; допомога працівникам служби збуту під час переговорів з клієнтами; підтримка позитивних емоцій у споживачів;  наглядний показ солідності фірми, виконуваних нею обов'язків.

3.                 Доведено, що для  ефективна рекламна діяльність передбачає періодичне проведення рекламних кампаній. Як правило, розробка рекламних кампаній, складається з наступних етапів: