Microsoft Word
37

                 Рис. 1.26. Таблиця після об'єднання комірок

         Зверніть увагу на те, що вміст двох комірок об'єднано і розміщено в одній комірці, як показано на рис. 1.26.

1.4.3.3. Розбиття таблиці

         Таблицю можна розбити по горизонталі по будь-якому рядку. Якщо ви виконаєте команду Таблица та її опцію Разбить таблицу (Table Ю Split Table), то таблиця поділиться на дві, причому поділ відбудеться перед тим рядком, в якому розміщений курсор. (Для того щоб розбити таблицю, можна також натиснути комбiнацію клавіш <Сtrl + Shift + Enter>.) Ця операція використовується тоді, коли потрібно відокремити групи в таб-лиці. Розбиття таблиці дає змогу подати групи більш наочно. Крім того, таблиці розбиваються в тому випадку, коли необхідно помістити текст не в саму таблицю, а між її рядками.

1.4.3.4. Форматування таблиць

         У Word можна відформатувати не тільки вміст таблиці (звичайно це текст), а й саму таблицю. Форматування тексту всередині таблиці виконується з допомогою тих самих засобів, що і форматування символів і абзаців. Наприклад, якщо ви бажаєте використати напівжирний шрифт, виділіть текст і клацніть мишкою на кнопці Полужирный (Bold) на стандартній панелi інструментів чи натисніть комбiнацію клавіш <Сtrl+В>.

         Якщо ви хочете змінити формат самої таблиці (а не її вмісту), виконайте команду Таблица та її опцію Автоформат (Table Ю Table AutoFormat), щоб відкрити дiалогове вікно (рис. 1.27) Автоформат таблицы (TableAutoFormat), в якому виберіть один з поданих форматів і застосуйте його до своєї таблиці.