ЗВІТ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ ТОВ «Ярило Буд-Україна»
34

 

 

 

 

 

 

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАВДАННЯ

 

Завдання: Скласти посадову інструкцію економіста з планування.

Рішення:

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ ЕКОНОМІСТА З ПЛАНУВАННЯ

 

I. Загальні положення

1. Економіст з планування належить до професійної групи "Професіонали".

2. Призначення на посаду економіста з планування та звільнення з неї здійснюється наказом керівника підприємства за поданням начальника планово-економічного відділу з дотриманням вимог Кодексу законів про працю України та чинного законодавства про працю.

3. Економіст з планування підпорядковується безпосередньо начальнику планово-економічного відділу.

 

II. Завдання та обов'язки

Економіст з планування:

1. Готує вихідні дані для складання проектів перспективних і річних планів і програм виробничо-господарської діяльності та соціального розвитку підприємства.

2. Розроблює окремі розділи бізнес-плану підприємства з розподілом по кварталах, готує розрахунки й обгрунтування до них, доводить планові показники до підрозділів підприємства.

3. Бере участь у техніко-економічному обгрунтуванні освоєння нових видів продукції, нової техніки, прогресивної технології, механізації та автоматизації виробничих процесів.

4. Розроблює техніко-економічні нормативи матеріальних і трудових витрат для визначення собівартості продукції, планово-розрахункові ціни на основні види сировини, матеріалів, палива, енергії, що використовуються у виробництві.

5. Складає кошторисну калькуляцію і проекти цін на товарну продукцію.

6. Бере участь у вдосконаленні планової, програмної і облікової документації, в підготовці методичних матеріалів з організації планування.

7. Здійснює комплексний економічний аналіз господарської діяльності підприємства і його підрозділів.

8. Виявляє резерви виробництва та визначає заходи щодо забезпечення режиму економії, більш ефективного використання ресурсів, підвищення темпів зростання продуктивності праці.

9. Контролює правильність розрахунків економічної ефективності впровадження нової техніки і технології, раціоналізаторських пропозицій та винаходів.

10. Веде облік і контроль виконання завдань по підприємству в цілому та його підрозділах, а також результатів їх госпрозрахункової діяльності.