2 підприємство 1 кв. = 15000*41%=6150 од.;2 кв.=18000*34%=6120 од.
3 кв.=17000*38%=6460 од.; 4 кв.=15000*36%=5400 од.
Разом по 2 підприємству за рік:24130 од.
3 підприємство 1 кв. 15000*38%=5700 од.; 2 кв.=18000*34%=6120 од.
3 кв.=17000*40%=6800 од.;4 кв.=15000*41%=6150 од.
Разом по 3 підприємству за рік:24770 од.
Прибуток підприємства-виробника по кварталах і за рік:
1 кв. =45,3*15000=679500 грн.
2 кв.=44,5*18000=801000 грн.
3 кв.=45,0*17000=765000 грн.
4 кв.=46,9*15000=703500 грн.
Разом по підприємству за рік:2949000 грн.
5. Визначимо витрати і прибуток постачальницько-збутової фірми по кварталах і за рік:
1 кв. =79,2*15000=1188000 грн.; 2 кв.=77,9*18000=1402200 грн.
3 кв.=78,8*17000=1339600 грн.; 4 кв.=81,9*15000=1228500 грн.
Разом за рік:5158300 грн.
6. Визначимо витрати і прибуток трьох роздрібних підприємств по кварталах і за рік в залежності від обсягу продажу:
1 підприємство: 1 кв. = 65,2*3150=205380 грн.
2кв.=64,2*5760=369792 грн.
3 кв.=64,9*3740=242726 грн.
4 кв.=67,5*3450=232875 грн.
Разом за рік: 1050773 грн.
2 підприємство: 1 кв. = 65,2*6150=400980 грн.
2 кв.=64,2*6120=392904 грн.
3 кв.=64,9*6460=4192540 грн.
4 кв.=67,5*5400=364500грн.
Разом за рік:1577638 грн.
3 підприємство: 1 кв. = 65,2*5700= 371640грн.