Організація нормування праці в локомотивному депо
1

Вступ

Залізничний транспорт складає 55 % всіх видів транспорту України. Найбільша питома вага із загальних перевезень на крупних гірничодобувних виробництвах приходиться на долю залізничного транспорту, який являється в теперішній час самим економічним, надійним та безперебійно працюючим в різних кліматичних умовах. Його ведуча роль, як самостійного транспорту, так і в комбінації з автомобільним або конвеєрним збережеться і в майбутньому. Як показав накопичений досвід експлуатації, самі високі показники на залізничному транспорті відкритих гірничих розробок має електрична тяга, яка на кар'єрах отримала велике розповсюдження і залишається попереду.

Економіка підприємства в нашому житті має дуже велике значення, вивчаючи її ми можемо набути:  знань і вмінь, спрямованих на отримання заздалегідь намічених результатів господарювання шляхом оптимального вико­ристання трудових, матеріальних, фінансово-кредитних та інших ресурсів підприємства, практичних навичок прийняття науково - обгрунтованих господарсько-управлінських рішень в умовах ринкової економіки; знань про ефективність виробництва, шляхи і методи досягнення підприємством найкращих  результатів при найменших затратах.

Мета виконання курсової роботи: визначити поняття, сутність, принципи та значення продуктивності праці для результатів економічної діяльності підприємств.