Гравітаційне поле Землі
15

приповерхневого насиченого вологою повітря, який у верхніх шарах тропосфери охолоджується і конденсується, утворюючи хмари.

У центрі циклону утворюється невелика ділянка з діаметром десятки і сотні метрів, де гравітація і тяжіння Землі може наблизитися до нуля. На цій ділянці повітря стрімко піднімається вгору, що сприяє утворенню торнадо і тайфуну.

Підвищений атмосферний тиск (антициклон) утворюється в результаті тимчасового збільшення рівня щільності гравітації Землі на певній ділянці, що сприяє вертикальному руху вниз холодного повітря з верхніх шарів тропосфери, який видавлює теплий приповерхневих шар повітря, що не даючи йому підніматися вгору. У центрі антициклону утворюється невелика ділянка з максимальним рівнем щільності гравітації і тяжіння Землі, де холодне повітря з тропосфери стрімко надходить на поверхню землі, що породжує так само штормові вітри і урагани.

Таким чином, головним джерелом утворення погодних умов є вихрові магнітні збурення в іоносфері, схожі на прояви полярних сяйв, що сприяють зміні напрямку руху гравітаційних потоків. З метою запобігання небажаних погодних умов, магнітні збурення, що утворилися в іоносфері, можна активно обробити рентгенівськими променями і високочастотними радіохвилями.

Утворення циклонів і антициклонів - звичайний стан атмосфери нашої планети, де головну роль грає гравітаційна вага повітря, що коливається під впливом змінення рівня щільності гравітації. Погодні умови утворюються в результаті опускання холодного повітря верхніх шарів атмосфери на поверхню Землі і підняття вгору в атмосферу нагрітого теплом земної мантії при поверхневого повітря. Основою всіх вертикальних рухів повітря є аномальна зміна в іоносфері планети, що сприяє зниженню або підвищенню рівня впливу щільності гравітації на певній ділянці Землі. Шляхом впливу на іоносферу над циклоном за допомогою рентгенівських променів, можливо можна запобігти загрозі освіти тайфунів і торнадо.