Особливості роботи банків в системі SWIFT
11

SWIFT. Якщо останній варіант зазвичай використовується для обміну файлами з більшістю кореспондентів, то передача файлів за принципом «real-time” (реального часу) – як правило, для обміну файлами лише з деякими великими банками-кореспондентами си з кліринговими системами, які застосовують безперервну наскрізну обробку інформації. SWIFT пропонує спеціально розроблені готові прикладні рішення, в основі яких лежить служба SWIFTNet FileAct, з метою задоволення потреб користувачів SWIFT в застосуванні єдиних стандартів STP.

SWIFTNet FileAct та SWIFTNet FIN доповнюються переліком інших послуг системи, таких як SWIFTNet InterAct. Цей сервіс представляє собою інтерактивні служби SWIFT з обміну повідомленнями між двома користувачами системи SWIFTNet Cash Reporting та SWIFTNet Funds.

SWIFTNet InterAct може використовуватися різноманітними закритими групами користувачів, наприклад членами фінансових торгових систем чи розрахункових мереж. SWIFTNet InterAct дає змогу обмінюватись повідомлення в автоматично інтерактивному режимі: додаток посилає запит іншому додатку і негайно отримує відповідь. SWIFTNet InterAct ідеально підходить для взаємодії з програмним забезпеченням систем, де час обробки операцій є критичним, таким як Continuous Linke Setlement (CLS)? SWIFT’s Accord servise або RTGS.

Ще один сервіс SWIFTSWIFTNet Browse. Це захищений і надійний інструмент, який поєднує традиційні web-технології і безпеку SWIFTNet. SWIFTNet Browse базується на стандартному захищеному протоколі “https” і надає прямий доступ до служб SWIFTNet InerAct та SWIFTNet FileAct., забезпечуючи можливість ключування і шифрування повідомлень.

Важливим напрямком в розвитку банківських інформаційних технологій стає використання SWIFT при здійсненні розрахунків з корпоративними клієнтами. Для цього створена спеціальна послуга SWIFTMACUG (Member Administrated Closed User Group – Закрита група користувачів під керівництвом члена