Рішення завдання
Склад роздрібної ціни включає в себе витрати і прибуток підприємства-виробника, витрати і прибуток постачальницько-збутових організацій, витрати й прибуток підприємств роздрібної торгівлі, непрямі податки.
Визначимо прибуток підприємства: 65*21% = 13,65 грн.
Структура відпускної ціни підприємства (платник ПДВ):
Вц= Св=П+Аз+ПДВ; (2.4)
ПДВ= (65+13,65)*20%=15,73 грн.;
Вц = 65+13,65+15,73 =94,38 грн.
Вартість перевезення до залізничної станції: 0,4 * 34=13,6 грн.
Вартість послуги експедитора за пройдені км: 0,6 *34 =20,4 грн.
Страхування при перевезенні по залізниці: 94,38 *3% =2,83 грн.
Витрати на документи: 5*7,929700=39,65 грн.
Витрати на коносамент: 5*7,929700=39,65 грн.,
Морський фрахт до порту призначення: 15* 7,929700= 118,95 грн.
Ціна франко-вагон станції відправлення: 94,38 + 13,6 + 20,4 + 2,83 + 0,3 = 131,51 грн.
FАS-франко - вздовж борта судна: 131,51+9,0+1,8=142,31 грн.
FОВ-франко борт судна - зобов’язання продавця з поставки вважається виконаними, якщо товар переданий через поручні судна у вказаному порту відвантаження.
FОВ-франко борт судна: 142,31 +2,0=144,31 грн.
Страхування від % від FОВ: 144,31*5%=7,22 грн.
Вартість перевезення в порту призначення: 1,5*7,929700=11,89 грн.
САF- продавець зобов’язаний оплатити витрати і фрахт, необхідні для доставки товару до вказаного порту призначення.
САF: 144,31+39,65+39,65+118,95=342,56 грн.
СІF: 342,56+7,22=349,78 грн.