Проектування збагачувальної фабрики для збагачення магнетитових кварцитів
2

РЕФЕРАТ

 

Курсовий проект складається з вступу, 8 розділів, 36 таблиць, 2 рисунків, 2 додатків, списку літератури обсягом 7 назв. Повний обсяг курсової роботи 62 сторінки.

В розділі 1 наведена характеристика рудної бази Південного ГЗК, основні типи руди, фізико-механічні властивості, мінеральний та хімічний склад вихідної сировини.

В розділі 2 обґрунтовано схему дроблення сировини, проведено розрахунок схеми дроблення та розрахунок обладнання за допомогою програми «OPID». Складена схема дроблення та схема ланцюга апаратів.

В розділі 3 надано обґрунтування схеми збагачення магнетитових кварцитів.

В розділі 4 розраховані показники кількісно-якісної та водно-шламової схем переробки сировини, складено технологічну схему збагачення.

В розділі 5 проведено вибір та розрахунок обладнання для подрібнення та класифікації за допомогою програми «OPID», а також вибір та розрахунок обладнання для сепарації, знешламлення, фільтрації та підйомно-транспортного обладнання.

В розділі 6 наведені основні принципи компонування обладнання у корпусах.

В розділі 7 надані правила техніки безпеки в корпусах дроблення та збагачення, норми природного та штучного освітлення, правила безпеки на робочих місцях.

В розділі 8 наведені основні правила охорони навколишнього середовища при дробленні та збагаченні магнетитових кварцитів, а також умови розміщення відходів збагачення.

 

ПРОЕКТУВАННЯ, РУДА, ДРОБЛЕННЯ, ГРОХОЧЕННЯ, ПОДРІБНЕННЯ, КЛАСИФІКАЦІЯ, МАГНІТНА СЕПАРАЦІЯ, МАГНІТНА ДЕШЛАМАЦІЯ, ФІЛЬТРАЦІЯ, ВИХІД, ВМІСТ,     ВИЛУЧЕННЯ, ЕФЕКТИВНІСТЬ, ДРОБАРКА, ГРОХОТ, МЛИН, КЛАСИФІКАТОР, ГІДРОЦИКЛОН, СЕПАРАТОР, ДЕШЛАМАТОР, ВАКУУМ-ФІЛЬТР, СХЕМА, ЛАНЦЮГ, СТАДІЯ, ПРИЙОМ.