Розробка індивідуального туру до США
30

б змінився напрямок сили тяжіння, що в деякій мірі імітує перевантаження старту. Але головне – це гучний низькочастотний гул і сильна вібрація, як при реальному старті. Ті, хто випробували імітацію зльоту говорять, що від роботи ракетних двигунів відчутно тремтять щоки і, незважаючи на усвідомлення того, що це – атракціон, ілюзія зльоту – приголомшлива.

В «вікні» (на 84-дюймовому екрані) туристи бачать краєчок жовтогарячого зовнішнього бака і блакитне небо над головою, яке темніє з набором висоти. Строго за графіком відстрілюються твердопаливні прискорювачі, що супроводжується відповідним поштовхом, зміною у звуці і сполохами полумя в «лобовому склі». Нарешті челнок виходить на орбіту. Вимикаються двигуни, зникає вібрація і шум, крісла різко нахиляються вперед, і цей кидок в якійсь мірі відтворює наступ невагомості після зльоту.

У цей момент на стелі челнока відкриваються стулки вантажного відсіку, і учасники атракціону бачать Землю, що пливе в чорній безодні серед зірок. Це самий захоплюючий момент. Навіть астронавти, які одними з перших випробували новий симулятор, сказали, що у відтворенні відчуттів від зльоту він більше реалістичний, ніж серйозні тренажери, наявні в NASA. «Політ» триває 12 хвилин.

В ході екскурсії у відвідувачів буде унікальна можливість побувати на закритій території NASA, де можна побачити будівлю вертикальної збірки ракет, Центр управління польотами і знаменитий стартовий майданчик LC-39. А якщо пощастить то стати свідками запуску ракет з гігантських стартових майданчиків. Відвідавши безліч музеїв розташованих на теріторріі парку, монумент загиблим астронавтам і площу ракет де виставлені 8 ракет, що ілюструють еволюцію американської космічної програми у відвідувачів залишаться незабутні враження від цієї поїздки [23].