Мости і тунелі: будівництво мостів
16

Палі погружають до появи розрахункового відказу, якщо паля не дає розрахункового відказу, то через 7 днів вона подвергаеться контрольній забивці.

Б)Влаштування плити палевого ростверку

    Плиту палевого ростверку споруджуемо у відкритому котловані.Для запобігання обсипання грунту в котлован, використовуемо деревянну шпунтову огорожу.

    Голови занурених паль об´єднуемо плитою в сухому котловані, огородженому до і після забивки паль в грунт. У зв´язку з тим, що в процессі забивки палі оказалися заглибленими на різну глибину,верхні кінці срубуємо за допомогою відбійних молотків. Арматуру ростверку вкладаемо готовими сітками,після чого ставимо опалубку та бетонуемо плиту, ущільнення проводимо за допомогою поверхневих вібраторів.

 

В) монтаж стійки опори

     Стіка опори устанавлюеться в гнізда-стакани в фундаменті опори, закріпляемі на верхньому обрізі фундамента.

      Перед монтажем стійки перевіряють відмітки дна кожного гнізда-стакана опори і подливають розчин в ньоготаким чином щоб компенсувати возможну

невелику різницю у довжинах стійок. Стійки установлюють в гнізда-стакани виміряють іх по вісям, і за наперед поміченими фарбою встановленим рискам. Перевіряють отвір і вертикальність за допомогою отвісу й теодоліту.             

      Перед укладкою бетону омоноличування виконують повторний геодизичний контроль.

       Монтаж стійок здіснюеться за допомогою крану КС-6471 на пневмоходу