Роздрібна ціна:
1 кв.=452,1 +85,9=538,0 грн.; 2 кв.=462,4+87,9=550,3 грн.
3 кв.= 500,8+95,2=596,0 грн.; 4 кв.= 534,8+101,6 =636,4грн.
За рік = 538,0+550,3+596,0+636,4=2320,7 грн.
4.Визначимо обсяг продажу продукції по трьом підприємствам і по кварталам:
1 підприємство
1 кв. = 13000*20%=2600 од.;
2 кв.=17000*29%=4930 од.
3 кв.=16000*26%=4160 од.;
4 кв.=14000*61%=8540 од.
Разом по 1 підприємству за рік:
2600+4930+4160+8540 =20230 од.
2 підприємство 1 кв. = 13000*15%=1950 од.;
2 кв.=17000*26%=4420 од.
3 кв.=1600*50%=8000 од.;
4 кв.=14000*19%=2660 од.
Разом по 2 підприємству за рік:1950+4420+8000+2660=17030 од.
3 підприємство 1 кв. 13000*65%=8450 од.; 2 кв.=17000*45%=7650 од.
3 кв.=16000*24%=3840 од.;4 кв.=14000*20%=2800 од.
Разом по 3 підприємству за рік:8450+7650+3840+2800=22740 од.
Прибуток підприємства-виробника по кварталах і за рік:
1 кв. =47,2*13000=613600 грн.
2 кв.=48,3*17000=821100 грн.
3 кв.=52,6*16000=841600 грн.
4 кв.=56,4*14000=789600 грн.
Разом по підприємству за рік:
613600+821100+841600+789600=3065900 грн.
5. Визначимо витрати і прибуток постачальницько-збутової фірми по кварталах і за рік: