Рішення завдання
Склад роздрібної ціни включає в себе витрати і прибуток підприємства-виробника, витрати і прибуток постачальницько-збутових організацій, витрати й прибуток підприємств роздрібної торгівлі, непрямі податки.
Визначимо прибуток підприємства: 60*23% = 13,8 грн.
Структура відпускної ціни підприємства (не платник ПДВ):
Вц= Св=П+Аз+ПДВ; (2.4)
Вц = 60+13,8 =73,8 грн.
Вартість перевезення до залізничної станції: 0,4 * 42=16,8 грн.
Вартість послуги експедитора за пройдені км: 0,5 *42 =21,0 грн.
Страхування при перевезенні по залізниці: 73,8 *3% =2,2 грн.
Витрати на документи: 4*7,938700=31,8 грн.
Витрати на коносамент: 4*7,938700=31,8 грн.,
Морський фрахт до порту призначення: 14* 7,938700= 111,1 грн.
Ціна франко-вагон станції відправлення:
73,8+16,8+21,0+2,2+0,6= 114,4 грн.
FАS-франко - вздовж борта судна: 114,4+6,0,0+1,4=121,8 грн.
FОВ-франко борт судна - зобов’язання продавця з поставки вважається виконаними, якщо товар переданий через поручні судна у вказаному порту відвантаження.
FОВ-франко борт судна: 121,8+4,0=125,8 грн.
Страхування від % від FОВ: 125,8*4%=5,0 грн.
Вартість перевезення в порту призначення: 1,5*7,938700=11,9 грн.
САF- продавець зобов’язаний оплатити витрати і фрахт, необхідні для доставки товару до вказаного порту призначення.
САF: 125,8+31,8+31,8+114,4=303,8 грн.
СІF: 303,8+5,0=308,8 грн.
Імпортне мито і формування документів в % від контрактної ціни (СІF): 308,8*17%=52,5 грн.