Звіт про проходження виробничої практики у центрі зайнятості
23

зміст документа (Про призначення Кісіль О.В.), у зведених наказах зазначається зведений заголовок: З особового складу, З кадрових питань, Про рух кадрів. Треба відзначити, що прості документи значно більш зручні у обробці, їх легше реєструвати, направляти на виконання, підшивати до справи, використовувати у оперативній діяльності, в практичних та наукових цілях.

У першому пункті розпорядчої частини зведеного наказу слід подавати розпорядження про прийняття (призначення) на роботу (посаду), у другому - про переведення (переміщення) на інші посади, в останньому - про звільнення. Після зазначення прізвища, імені та по батькові працівника, щодо якого здійснюється відповідна управлінська дія, вказується посада, на яку призначається, переводиться або з якої звільняється працівник, та структурний підрозділ. Далі зазначається зміст конкретної управлінської дії. У межах кожного пункту прізвища працівників розміщуються в алфавітному порядку. У кінці кожного пункту (підпункту) наказу зазначається підстава для видання розпорядження.

Складаючи зведені накази, необхідно враховувати, що в одному документі не повинна міститися інформація з різними термінами зберігання. Тому рекомендується виділяти накази про надання відпустки, відрядження, накладення дисциплінарних стягнень і оголошення заохочень .

За формою накази мають бути одноманітними, що має полегшити їх використання у довідкових цілях.

Накази з особового складу оформлюють на загальному бланку формату А4. Бланк (офіційного) документа - стандартний аркуш паперу з відтвореною на ньому постійною інформацією документа й місцем, відведеним для змінної. Реквізити розташовують згідно з формуляром-зразком. Формуляр-зразок - це модель побудови форми документа, яка встановлює галузь використання, формати, розміри берегів, вимоги до побудови конструкційної сітки та основні реквізити [8, с.32].

Склад реквізитів організаційно-розпорядчих документів, вимоги до змісту і розташуванню реквізитів, вимоги до бланків та оформлювання документів, вимоги до документів, що їх виготовляють за допомогою друкувальних засобів