Перспективи вступу України до ЄС та НАТО в період постмайданних реформ
29

Висновки

Отже, підводячи висновки дослідження час постмайданних реформ є надзвичайно важливим в іторії України. Адже під час та  після Євромайдану були здійснювалися процеси, які певною мірою маскималізували можливість інтеграції до Євроатлантичного та Європейського Союзу.

У ході дослідження дослідником було визначено та дослідженно такі завтрання:

  • розкрити політичні переваги та недоліки вступу України до НАТО.
  • розглянуто можливі прояви ставлення населення країн ЄС до України як члена євроатлантичного союзу.
  • визначино пріоритети України в процесі набуття членства в Північноатлантичному Альянсі на перспективу.
  • Розглянути можливі наслідки референдуму в Великій Британії та  спробувати спрогнозувати  можливі наслідки виходу Великої Британії для України.

Набуття можливого членства України в НАТО може відкрити перспективу відкриття навих обріїв, сприяти інтенсивному розвитку нових галузей промисловості та зміцненню колишніх, цим самим створення робочих мість,гарантії безпеки, можливості залучення іноземних інвестицій. Також важливо відмітити про те, що за можливого членства України в НАТО для України означатиме остаточне зняття  ярлика «пострадянської країни», що  як наслідок , може полегшити вступ до Європейського Союзу. Але слід зазначити про те, що можливий вступ до НАТО є неможливим за умов внутрішніх конфліктів в країні та під час бойових дій на території чи поза територією України. Врахоюючи те, що зараз на території України відбувається Антитерористична Операція , вступ до НАТО  є неможливим.

Щодо нідерландського референдуму то він був фактично формальністю, адже він нісе в собі консультативний характер, але це не означаєте, що він не має певних політичних та юридичних наслідків. Парламент Нідерландів зараз не може просто ратифікувати Угоду, не