Аналіз діяльності автотранспортного підприємства та існуючої організації перевезень пасажирів
55

леддю, об'їздами, про шляхово-транспортні прилади, що виникли на маршруті, і їх причинах. При роботі маршруті кожен водій повинен мати

 

схему маршруту з зазначенням ділянок з підвищеної небезпеки.

Диспетчер автотранспортного підприємства і лінійного диспетчерсько­го пункту зобов'язаний повідомити водію обстановку на маршруті, докладно вказати місця що загрожують безпеці руху (ожеледь, сніжні замети, туман, штормові вітри, зимові дощі і т.п.)і зажадати від його розпису в журналі про отриманий інструктаж.

Не рідше двох разів за зміну (до 8 і 17 годину ) черговий диспетчер автостанції, автотранспортного підприємства і лінійного диспетчерського пункту доповідає вищестоящим організаціям обстановку на ділянках вулиць і доріг, що обслуговуються, а черговий диспетчер центральної диспетчерської станції - міжміський ЦДС. Відповідальність за своєчасне доведення інфор­мації про дорожні і погодні умови на шляху проходження автотранспорту несе особа (група осіб), що призначена наказом керівника автотранспортного підприємства.

Черговий диспетчер, одержавши повідомлення про закриття руху на якому-небудь з ділянок вулиць чи доріг, що обслуговується, а також про не­своєчасне усунення перешкод руху автотранспорту зобов'язаний особисто негайно докласти керівнику автопідприємства про те, що трапилося, для прийняття ними через відповідні дорожні комунальні організації, органи Державтоінспекції оперативних заходів для нормалізації руху.

Перед початком роботи кожен водій проходить медичний огляд і одер­жує відповідну відмітку в шляховому листі .

Результати медичних обстежень реєструють у журналі медичних огля­дів водіїв, що є основним документом чергового фельдшера крім зазначеного