Рекламна діяльність підприємства ( на прикладі ТОВ " Глобинський м'ясокомбінат")
15

Як правило, представлення споживачів допускають кілька можливих варіантів цілей кампанії.

Рекламні стратегії - основа визначення цілей рекламної кампанії. Мета підприємства досягається погодженою дії маркетингових інструментів. Якщо взяти, наприклад, збут у якості виміру досягнення цілей, то маркетингові стратегії визначають, як саме буде досягнута мета: чи повинно бути довгострокове поступове збільшення збуту, що відповідає зростаючій продуктивності підприємства, чи потрібний сильний короткочасний сплеск для продажу товарних надлишків; чи випливає для збільшення збуту залучити нових дилерів або забезпечити рекламною підтримкою існуючих дилерів.

Реклама може забезпечити увагу споживачів, інтерес, бажання купити, але покупка реалізується при наявності товару потрібної якості в потрібний час, у потрібному місці за потрібною ціною [14, с. 54].

Українські підприємства, що застосовують рекламу без ув'язування з маркетингом, часто одержують негативний ефект на вкладені кошти: наприклад, при непогодженості по термінах реклами і розподілу товару розрекламований вихід нового товару або послуги породжує попит, що залишається незадоволеним, оскільки товар відсутній. Замість очікування товару який затримується споживач звертається до конкурента за аналогами; наступна пропозиція продукту ігнорується як ненадійна.

Закордонний і вітчизняний досвід в області реклами показує, що комплексне і послідовне проведення рекламних заходів, розроблених з урахуванням маркетингової стратегії, дає значно більший ефект, чим окремі, не пов'язані між собою загальною метою і роз'єднані в часі [15, с. 69].

Таким чином, весь рекламний процес впливу на споживача повинен будуватися в тісному зв'язку з його способом життя, економічними, соціальними