Обслуговування в дитячому кафе
18

При прибиранні використаного посуду в «Мультіпарку» користуються способом збирання «у дві тарілки». Офіціант підходить до гостя справа, бере правою рукою тарілку з приборами і перекладає її в ліву руку, притримуючи великим і вказівним пальцями. Далі підходить до наступного гостя з правого боку, бере тарілку з приборами і ставить її на пальці лівої руки – середній, безіменний і мізинець. Прибори та залишки їжі він складає на нижній тарілці. Виделки і ложки складають паралельно, ручками вправо. Лезо ножів укладають паралельно один одного під виделки і ложки перпендикулярно до них, ручками до себе. Залишки їжі з кожної тарілки зсуваються на нижню виделкою, ложкою або ножем. Зібрані тарілки відразу переносять на мийку.

 

2.4. Організація дитячого дозвілля.

 

Для дітей в кафе організовують активне дозвілля ( танці, ігри тощо), але є також добре організоване пасивне (шоу-програми, вистави тощо) також залишить у них незабутнє враження.

Частіше організовують щотижневе (по вихідних днях) і святкове (день народження) дозвілля.

Тривалість святкування залежить передусім від віку дитини. Дошкільнятам довше двох годин важко перебувати на одному місці. Тому, плануючи програму на більший проміжок часу,передбачають зміну місця подій. Наприклад, після двогодинного святкування в кафе влаштовується катання на роликах. Запрошують на таке святкування ведучого (аніматорів, клоунів). Бо, за невеликим винятком, більшість батьків протягом двох годин не зможуть утримувати увагу дітей.

Для дітей старше 12 років роблять максимальну стилізацію під дорослу вечірку. В цей період свого життя вони дуже емоційно ставляться до свого віку і хочуть бути старшими. Тому доречним є святкування зі справжньою дискотекою, безалкогольними коктейлями, тостами-привітаннями.