Аудит нематеріальних активів на ВАТ «Житомирсортнасiннєовоч»
13

Таблиця 1.3.1

Огляд літературних джерел

з/п

Джерело

Короткий зміст

1

2

3

1

Кравчук О. Ліцензія на підприємстві // Дебет-Кредит.-2008.-№41.-с.18. [18]

Чимало підприємств, які у практичній діяльності мають справу з тими чи іншими видами ліцензій, запитують про порядок відображення витрат на їх придбання у податковому та бухгалтерському обліку. Саме це розглядається автором в даній статті. 

2

Кравчук О. Нематеріальні активи: організація обліку // Дебет-Кредит.-2008.-№16.-с. 24-26. [19]

У сучасному інформаційному суспільстві успішне функціонування бізнесу не обмежується використанням предметів матеріального світу – засобів та знарядь праці. Сучасні підприємства дедалі частіше використовують у господарській діяльності, у т.ч. і для отримання прибутку (доходу), об’єкти, що не мають матеріальної форми. Причому ці об’єкти можуть використовуватися одноразово під час кожного процесу виробництва, короткий (менше року) або триваліший час. В останньому випадку йдеться про нематеріальні активи, методиці обліку яких присвячується ця стаття.

3

Клосовська Ю. «Нематеріальні активи» Методрекомендації // Дебет-Кредит.-2009.-№49.-с.34. [17]

Мінфін до П(с)БО 8 «Нематеріальні активи» наказом від 16 листопада 2009 року № 1327 затвердив Методичні рекомендації з бухгалтерського обліку нематеріальних активів. Саме ці основні нюанси нового документа автор і аналізує в своїй статті.

4

Громова Р. Нематеріальні активи в бухгалтерському обліку // Дебет-Кредит.-2007.-№31.-с. 41. [16]

В статті розглядається визначення поняття нематеріальних активів та їхню суть ведення бухгалтерського обліку.