Аудит нематеріальних активів на ВАТ «Житомирсортнасiннєовоч»
25

Фінансова звітність містить в собі величезний аналітичний потенціал і може бути використана в процесі прийняття управлінських рішень як перспективного, так і поточного характеру. Навіть побіжний погляд на показники фінансової звітності може дати досвідченому аналітику достатньо повну інформацію про поточне фінансове становище підприємства, стійкість його положення як суб'єкта підприємницької діяльності та можливих перспектив господарювання.

Для реалізації поставлених цілей підприємство має відповідні основні та оборотні фонди, що відображені в активі балансу.

Управлiння Товариством здiйснюють:

       Вищий орган Товариства;

       Наглядова Рада;

       Правлiння Товариства;

       Ревiзор Товариства.

Кожен орган управлiння уповноважений приймати рiшення на своєму вiдповiдному рiвнi з питань, вiднесених Статутом до його компетенцiї та в порядку, передбаченому Статутом або прийнятими вiдповiдно до нього внутрiшнiми (локальними) нормативними документами (актами) Товариства, з дотриманням чинного законодавства.

Обов'язки члена правління – надання допомоги головi правлiння в органiзацiї роботи правлiння, здiйснення iнших функцiй, якi необхiднi для забезпечення нормальної роботи Товариства.

Важливою передумовою правильної організації обліку є організація обліку в бухгалтерії. Організаційна побудова апарату бухгалтерської служби – це форма поділу та кооперування праці, яка передбачає розподіл усього комплексу облікових, контрольних та аналітичних робіт між виконавцями. Організаційна побудова бухгалтерії залежить від її структури, яка виражає форму організації виконавців облікового процесу. В залежності від цілого ряду факторів, серед яких можна виділити наступні: обсяги виробництва, загальна чисельність працюючих, кількість структурних підрозділів, види діяльності, характер організації технології виробничого процесу, характер функціональних обов’язків та інших, існує дві форми організаційної побудови бухгалтерії: централізована та децентралізо