Електрокардіографія
23

нульового рівня (тому що на плюсовій вхід повторювача ми подали сигнал з нульового проводу) . Далі підключаємо 1 -й AD620 . Перша його перевірка - це з'єднуємо In + і In - тобто робимо так , щоб різницевий сигнал дорівнював нулю і дивимося який сигнал на виході - має дорівнювати потенціалу нульового рівня. Можна прибрати резистор Rg , що еквівалентно підключенню опору рівного нескінченності - для даного опору коефіцієнт посилення AD620 дорівнює 1 (див. даташит ) . Тепер якщо подамо на входи In + і In - різниця потенціалів у 1В , то на виході щодо нульового проводу буде різниця потенціалів у 1В. Необхідно лише підкреслити , що сигнали на In + і In - повинні бути в робочому діапазоні підсилювача. Тобто щодо нульового проводу сигнали не повинні бути менше - 3В і більше +3 В. Тобто , наприклад , на In - щодо нульового дроту може бути +0.5 В, а на In + може бути 1.5В і тоді сигнал на виході щодо нульового проводу буде 1В. Спочатку добиваємося появи сигналу ЕКГ при діапазоні АЦП Arduino в 5В ( ставимо в це положення відповідний перемикач на Arduino ) , потім підбирається дільник на резисторах , щоб сигнал потрапляв в діапазон 3.3 і перемкнемо Arduino на 3.3В .

          У блоці живлення, як вже було зазначено тут R1 = 2 кОм, R2 = 10 кОм. Тут необхідно зазначити, що перемикач живлення на Arduino повинен бути в положенні 5V. Для Arduino з перемикачем живлення в положенні 3.3V необхідно в схему додати дільник.

        Отже, тут збираємо все "в купу". Об'єднавши цифрову частину рис 2.3, підсилювач аналогової частини рис 2.8, і джерело живлення для підсилювача – рис 2.11, отримаємо в результаті схему електрокардіографа виду: