Електрокардіографія
5

Як правило , нові плати Arduino виготовляються за найсучаснішими  технологіями з SMD - елементів , процесора з планарними виводами з кроком виводів близько 1 міліметра , та плати з двостороннім монтажем .

Виготовити і розпаяти такий пристрій в домашніх умовах досить важко, особливо початківцю .

На платі більшості Arduino встановлена ​​мікросхема USB - моста , перетворювача інтерфейсу USB персонального комп'ютера в послідовний інтерфейс RS- 232 . Цей міст має ще більш дрібний крок виводів і розпаяти його без мікроскопа практично неможливо.

Кілька років тому мобільні телефони оснащувалися послідовним інтерфейсом RS- 232.Цей інтерфейс був витіснений інтерфейсом USB , але протягом тривалого періоду часу існували перехідні моделі: телефон з інтерфейсом RS- 232 і USB- кабель перехідник з мікросхемою USB - моста в кабелі.

Всі сучасні моделі мобільних телефонів мають справжній USB -інтерфейс. І їх кабель , це просто кабель з роз'ємами на кінцях.USB - кабель від морально застарілого мобільного телефону з USB - перетворювачем - ідеальний , за простотою і вартістю , рішення для сполучення мікропроцесорного пристрою з комп'ютером.

Ну , а якщо вам не пощастило знайти USB - кабель для старого мобільного телефону з драйвером , прийдеться спаяти перетворювач рівнів сигналу RS- 232 ( він передбачений на платі MK - duino ) .

І скористатися інтерфейсом RS- 232 стаціонарного комп'ютера ( на ноутбуках його вже давно немає) , або придбати кабель перетворювача USB - RS 232 (ці перетворювачі знову набули широкого поширення у зв'язку із застосуванням інтерфейсу RS- 232 в супутникових тюнерах ) .

На платі Arduino , як правило встановлюється стабілізатор живлення на 5V з струмом до 1.5A для живлення периферійних пристроїв. При тому , що сам процесор споживає струм близько 20mA , і успішно працює від трьох пальчикових батарей на 1.5V ( сумарна напруга 4.5V і менше) . Для самого процесора такий потужний стабілізатор не потрібен , а для периферії потужності такого стабіліз