Рекламна діяльність підприємства ( на прикладі ТОВ " Глобинський м'ясокомбінат")
9

релігійна реклама. Але є ще дещо спільне, об'єднуюче в різних видах реклами: призначення будь-якого рекламного твору - спонукати людей до конкретної дії.

Головним змістом рекламного послання є сукупність практично цінного соціальної інформації, поєднаної з «іміджем» - рекламним чином об'єкта.

Торгова реклама повинна сприяти підвищенню якості торговельного обслуговування покупців. За допомогою реклами покупці швидше знаходять необхідні їм товари, купляють їх з найбільшими зручностями і найменшою витратою часу. При цьому прискорюється реалізація товарів, підвищується ефективність праці торгового персоналу, знижуються витрати. Не менш важлива інформація для населення про окремих торгових підприємствах, послуги, які вони пропонують, часу роботи, методи продажу, специфічні особливості їх діяльності.

Торговій рекламі повинні бути притаманні такі риси добросовісної реклами, як правдивість, конкретність, цілеспрямованість, гуманність і компетентність. Правдивість - риса, яка зобов'язує організатора рекламного заходу наводити відомості про товари, їх якості, досконалість і переваги, що відповідають дійсності. Конкретність виражається в переконливих аргументах і цифрових даних, використаних в тексті рекламного засобу; в рекламній графіці дотримання цього принципу виключає невиправданий формалізм та незрозумілі широкому глядачеві прийоми [7,с. 98].

Цілеспрямованість реклами означає, що її відправним пунктом є рекламовані товари і ринкова кон'юнктура, її об'єктом - споживач. Дотримання в рекламі принципу цілеспрямованості запобігає нераціональне витрачання коштів, дозволяє оцінювати ефективність застосування того чи іншого засобу реклами, його вплив на збільшення обороту торговельного підприємства, а також емоційний і психологічний вплив [8, с. 108].

Гуманність торгової реклами означає, що вона повинна сприяти