Міжнародна економічна діяльність України
505

України (нова редакція); Про заборону ввезення і реалізації на території України етилованого бензину та свинцевих добавок; Про внесення змін до Закону України «Про страхування»; Про акціонерні товариства; Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди); Про цінні папери і фондову біржу (нова редакція); Податкового кодексу України; Про основні засади регулювання міграційних процесів.

6. Забезпечити організаційно-технічне забезпечення діяльності На-
ціональної ради з питань адаптації законодавства України до законодав-
ства ЄС.

7. Розробити на основі пропозицій державних органів програму перекладів актів законодавства ЄС, необхідних для роботи з адаптації законодавства України до законодавства ЄС, та забезпечити її виконання.

8. Підготувати та забезпечити розгляд Міжвідомчою координаційною радою методичних рекомендацій щодо особливостей порядку підготовки проектів нормативно-правових актів України з урахуванням основних положень законодавства ЄС.

9. Забезпечити надання консультацій з питань розроблення проектів актів законодавства України з урахуванням основних положень законодавства ЄС та проведення економічно-фінансової експертизи наслідків їх впровадження.

10. Організувати та забезпечити проведення на базі Центру порів-
няльного права при Міністерстві юстиції України порівняльних досліджень з пріоритетних питань адаптації законодавства України до законодав-
ства ЄС.

11. Забезпечити регулярну підготовку аналітичних матеріалів щодо досвіду держав центральної та східної Європи у галузі наближення національного законодавства до законодавства ЄС.

12. Продовжити роботу з підготовки до видання українською мовою першої частини Глосарію найважливіших термінів законодавства ЄС.

13. Утворити при Міністерстві юстиції України інформаційний центр європейського права з доступом до бази даних CE-LEX і банк даних перекладених актів законодавства ЄС, а також забезпечити доступ до них органів державної влади через Інтернет.

14. Забезпечити переклад та науково-технічне редагування технічних стандартів ЄС, необхідних для розроблення нормативно-правових актів (технічних регламентів), адаптованих до вимог законодавства ЄС.