Антикризове управління підприємством
86

та створення нових. Пропозиції мають бути певним чином обґрунтовані із застосуванням необхідного методичного інструментарію. Як результат цих обґрунтувань мо­жуть бути запропоновані різні організаційні рішення щодо формування підсистеми антикризового управління: лінійно-проект­ні або лінійно-програмні, матричні, мережні, колегіально-дорадчі та інші структури. Для окремих організаційних елементів необхідно розробити (для існуючих — вдосконалити) відповідні внутрішні нормативні документи.

Магістерська випускна робота повинна завершуватися визначенням витрат часу та грошей на впровадження запропонованої підсистеми антикризового управління, що виступають як обмеження та основа для прийняття рішень про можливість та доцільність визначеного обсягу робіт в організації — об’єкті аналізу. Тут треба застосувати методи оцінки організаційних рішень, що пропонуються, розрахувати показники по альтернативних варіантах, оцінити отримані дані. Виходячи з того, що антикризове управління — це інструмент подолання (пом’якшення) кризових явищ, результатом виконаних досліджень та сформульованих пропозицій має бути співставлення поставлених цілей та отриманих результатів. Для цього слід розрахунково показати вплив розвитку кризових явищ у керованому та некерованому режимі на діяльність організації — об’єкта досліджень.

Висновки, список літератури та додатки оформлюються у відповідності до вимог, сформульованих у «Методичних вказівках до виконання магістерських випускних робіт».