Удосконалення робочого місця бармена
21

заробітної плати залежить від кваліфікаційного рівня працівника та конкретно відпрацьованого часу.

Основні вимоги до працівника:

Професія бармена ставить певні вимоги до індивідуальних якостей людини. Найважливіші з них: вміння проникати в духовний світ багатьох людей, бути надзвичайно комунікабельним, вміти вислухати про наболілі проблеми людини, співчувати та створювати настрій клієнтам. Працівники цієї професії повинні мати розвинені слухові та зорові відчуття, розвинений загальний та вербальний інтелект, хорошу пам'ять, практичне мислення. Важливою умовою успішної роботи бармена є власна емоційна стабільність та добра вольова регуляція психічних процесів. Емоційна стійкість реалізується в таких якостях, як урівноваженість, вміння спокійно та об’єктивно оцінити обставини. Вольова регуляція виражається у вмінні володіти собою, витримці. На думку роботодавців найважливіші риси барменів: активність, доброзичливість, уважність, відповідальність, чесність, зацікавленість до роботи з людьми.

Документація на робочому місці:

Бармен відноситься до категорії фахівців, призначається на посаду і звільняється з посади генеральним директором за поданням завідувача установи. У посадові обов'язки бармена входить: робота за контактною стійкою, приготування і подача напоїв та коктейлів відповідно до вимог бару, проведення інвентаризації, підтримання чистоти на робочому місці, введення барної документації.

У  своїй  діяльності  суб'єкти  господарської діяльності, в тому числі і бармени, керуються  актами   законодавства   України,   якими   регулюється діяльність у сфері ресторанного господарства, нормативними документами з питань виконуваної роботи, наказами та розпорядженнями завідувача установи та Генерального директора; статутом установи; посадовою інструкцією.

2.2 Карта атестації робочого місця бармена

Одним з основних засобів управління вдосконаленням організації праці на